£79.99*
Prices incl. VAT.
3-5 working days In stock. Ready for immediate dispatch. Delivery Time 3-5 working days
Shipping from £9.99
Product number: 1000002758

visunext Services
Product information
celexon blower for inflatable outdoor-projector-screen INF200
Technical data
| Name | celexon blower for inflatable outdoor-projector-screen INF200 |
|---|---|
| Article number | 1000002758 |
| Manufacturer SKU | 1000002758 |
| Model name | 1000002758 |
| Brand | celexon |
| Product Type | Screen accessories |
| Product Series | celexon accessories for screens |
| Product width | 37 cm |
| Product height | 28 cm |
| Product depth | 40 cm |
| Weight | 4 kg |
| Condition | New |
| Warranty type | Bringin service Service and support information |
Product safety
| Person responsible for the EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |