HPE Aruba J9150D Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver Plug-in-Modul
Article no: 1000038828New


£259.00*
Prices incl. VAT.
Expected in 5-8 working days
Shipping from £9.99
Product number: 1000038828

visunext Services
Product information
HPE Networking Instant On - SFP+ Transceiver Module - 10GbE - 10GBase-SR - SFP+ / LC Multi-Mode - up to 300 m - for HPE
Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Technical data
| Name | HPE Aruba J9150D Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver Plug-in-Modul |
|---|---|
| Article number | 1000038828 |
| GTIN/EAN | 0190017245935 |
| Manufacturer SKU | J9150D |
| Model name | J9150D |
| Brand | HPE |
| Product Type | Signal management accessories |
| Product width | 1.5 cm |
| Product height | 1.3 cm |
| Product depth | 5.6 cm |
| Weight | 0.2 kg |
| Colour | Silver |
| Condition | New |
| Warranty type | Bringin service Service and support information |