| Name | LG 27BA650-B 27" Monitor |
|---|---|
| Article number | 1000033163 |
| GTIN/EAN | 8806096207208 |
| Manufacturer SKU | 27BA650-B.AEU |
| EPREL ID | 2024293 |
| Model name | 27BA650-B |
| Brand | LG |
| Product Type | Monitor |
| Product Series | LG Business Series |
| Panel type | IPS |
| Resolution | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonal | 27" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Viewing angle - Horizontal | 178° |
| Viewing angle - Vertical | 178° |
| Contrast Ratio | 1,300 :1 |
| Max. Brightness | 250 cd/m² |
| Response time | 5ms |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Support - VESA | 100 x 100 |
| Inputs | 1x Displayport , 1x HDMI , 1x USB-C , 4x USB-A |
| Outputs | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport |