

Expected in 4-6 weeks
Shipping from £9.99
Product number: 1000005418

visunext Services
Product information
The ET-D3LEW50 lens has a throw ratio of 0.746:1 (WUXGA).
Technical data
| Name | Panasonic ET-D3LEW50 Ultra-Wide-Angle Lens |
|---|---|
| Article number | 1000005418 |
| GTIN/EAN | 0885170330054 |
| Model name | ET-D3LEW50 |
| Brand | Panasonic |
| Product Type | Projector lens |
| Lens Type | ultra wide |
| Minimum Projection Distance | 0 cm |
| Maximum Projection Distance | 0 cm |
| Features | Lens motorised |
| Product width | 34.7 cm |
| Product height | 16 cm |
| Product depth | 16 cm |
| Weight | 7.1 kg |
| Colour | Black |
| Condition | New |
| Warranty type | Bringin service Service and support information |
Product safety
| Person responsible for the EU |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |